Máme nový web!

Nový web

Dnes štartujeme náš nový web. Veríme, že sa Vám nový vizuál bude páčiť a pomôže lepšej orientácii v portfóliu. Na stránke budeme zverejňovať všetky novinky z našej tvorby. V sekcii blog sa dozviete potrebné informácie o našich službách, detailoch z úspešných realizácii, možnostiach používaných materiálov, ale aj množstvo zaujímavostí a podnetov z nášho sveta – sveta interiérovej tvorby.

Máte záujem o naše služby?

Na tejto stránke Vám predstavujeme naše predošlé realizácie, aby ste si mohli vytvoriť predstavu o povahe a kvalite našej práce. Podstata našich služieb spočíva v osobitnom prístupe ku každému klientovi – vždy vychádzame z atribútov riešeného priestoru a jedinečných požiadaviek a predstáv klienta o jeho využití. Ak teda máte záujem o jedinečný interiér, pri tvorbe ktorého sa skĺbia Vaše predstavy a naše skúsenosti, najlepšie spravíte, ak sa nám ozvete, prípadne nás navštívite priamo u nás – v najsevernejšom kúte Slovenska.

 

 

  • Máme nový web!

    • Nový web Dnes štartujeme náš nový web. Veríme, že sa Vám nový vizuál bude páčiť a pomôže lepšej orientácii v portfóliu. Na